• هاستینگ سفید وب
  • کانال تلگرام iapplecenter.com

aSmart HUD +SpeedCams

نرم افزار aSmart HUD +SpeedCams یک ویژگی ساده و عالی به داشبورد وسیله نقلیه ی شما اضافه می کند. حالت HUD که باعث نمایش تصویر اطلاعات نمایشی نرم افزار روی شیشه جلوی اتوموبیل در شب می شود. از جمله امکانات این برنامه می توان به این موارد اشاره کرد:  نمایش پیش بینی آب و هوای روز، کنترل موسیقی، نمایش نقشه به صورت نیمه شفاف، نمایش دوربین های کنترل سرعت و قابلیت ویرایش لیست دیتابیس اطلاعات دوربین های کنترل سرعت و همچنین نمایش چراغ های راهنمایی و رانندگی که آن ها نیز قابل ویرایش و افزودن مورد به دیتابیس هستند.

همچنین سرعت فعلی، سرعت متوسط، زمان جاری، عنوان سفر، ارتفاع، زمان سپری شده ی سفر، طول و زمان باقیمانده تا مقصد و جهت ها،  حداکثر سرعت و حداکثر مدت سفر و موارد دیگری از این دست نیز نمایش داده می شوند.

با لمس آیکون HUD شما قادر هستید تمامی این موارد را در شب بر روی شیشه جلوی اتوموبیل خودتان منعکس کنید. فقط کافیست که آیفون خود را به صورت افقی مقابل شیشه اتوموبیل در مکانی که می خواهید تصویر را ببینید قرار دهید.

از جمله موارد دیگر که در این نرم افزار قابل دیدن هستند می توان به نمایش فاصله تا نزدیک ترین دوربین کنترل سرعت با رنگ، نمایش حداکثر سرعت مجاز در صورت شناخته شده بودن سرعت در مکان فعلی و همچنین مکان نسبی دوربین ها نسبت به محلی که قرار گرفته اید اشاره کرد.

اطلاعات دوربین های کنترل سرعت کشور های زیر در دسترس هستند:

اروپا (کل اروپا) – کل ایالات متحده آمریکا – کانادا – استرالیا – نیوزلند – برزیل – آفریقای جنوبی – سنگاپور – امارات متحده عربی – تایوان – هنگ کنگ – کویت – روسیه – تایلند

البته شما می توانید به صورت دستی دیتابیس آن را ویرایش کنید و دوربین های شناخته شده ی خود را به آن ها اضافه کنید و همچنین محدودیت سرعت ها را نیز تغییر دهید.

نزدیک شدن به دوربین باعث ایجاد صدای هشدار و نمایش اخطار در برنامه می شود.

دیگر ویژگی این نرم افزار این است که شما هر وقت که بخواهید می توانید یک عکس از جاده در لحظه ای که می خواهید بگیرید و آن به همراه اطلاعاتی مثل سرعت و نقشه و اطلاعات مفید دیگر بر روی آن، در لایبرری تصاویر گوشی ذخیره می شود.

۶ تم مختلف برای نرم افزار وجود دارند و همچنین صفحه می تواند در هر دو حالت افقی و عمودی اطلاعات را نمایش دهد.

تاریخچه سرعت های در طول سفر نیز به صورت نمودار در زیر صفحه موجود هستند.

مشخصات

  • حجم فایل: ۷.۶ مگابایت
  • قیمت: 1.29 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
  • شرکت سازنده: Atoll Ordenadores
  • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: iOS 9.0
  • منبع: دو سیب دانلود

دانـــــلود

برچسب ها

نرم افزارهای مشابه

نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخــــــــواســــــــــت
بـرنــــامـــــه / بــــــــــــازی

محبوب ترین مطالب